GAZETA MATEMATICA SERIA B

Concursul Gazeta Matematica si Viitoriolimpici.ro

Punctaj la data 04.05.2018 pentru clasa a-V-a.

Urmeaza sa fie introdus in punctajul total de catre partenerii nostri.

Clasa


Nr.NumePrenumeLocalitateaJudetScoalaProfesorPunctaj
1.AiloaieMaria-MadalinaDorohoiBotosaniScoala Gimnaziala Nr. 8 "Mihail Kogalniceanu"Vlaescu Valerian471
2.AlupoaeiBeatrice-GeorgianaBotosaniBotosaniC.N. Mihai EminescuOniciuc Gheorghe200
3.AndreiMatei TudorBrailaBrailaScoala "Ion Bancila"Dumitrache Petru220
4.AndriescuMaria AnastasiaBacau BacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian289
5.AramaRoxanaTargu OcnaBacauScoala Gimnaziala Nr 2Arama Danut306
6.AvirvareiRazvan DorohoiBotosaniScoala Gimnaziala Nr. 8 "Mihail Kogalniceanu"Vlaescu Valerian456
7.BadeaRuxandra-MariaGaestiDambovitaScoala Gimnaziala "Serban Cioculescu"Turcu Adrian320
8.BalabanIlincaBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala 97Olteanu Cristian209
9.BalanRaresBucurestiBucurestiColegiul National "Spiru Haret"Popescu Iolanda85
10.BalaurFrancescaBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala nr. 79Chites Daniela315
11.BanutCosmin-GeorgeBucurestiBucurestiColegiul National "Grigore Moisil"Preda Traian255
12.BarracoDesireeBrasovBrasovScoala Gimnaziala nr. 2 "Diaconu Coresi"Chirila Geanina0
13.BiniucDiana MariaIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela310
14.BirzoiMariusCraiovaDoljLiceul Teoretic Tudor Arghezi62
15.BischinIoan DanielSibiuSibiuColegiul National "Gheorghe Lazar"Marginean Steliana60
16.BoiangiuAnaTulceaTulceaScoala Gimnaziala "Alexandru Ciucurencu"Petrescu Lucian/Costea Tanta314
17.BotezStefanBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian137
18.BudescuVlad-AndreiIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela80
19.BuhusiTeodora MariaTargovisteDambovitaColegiul National "Ienachita Vacarescu"Catana Daniela171
20.Butoi Alexandru-GabrielHunedoaraHunedoaraColegiul National "Iancu de Hunedoara"Marinescu Rozalia400
21.CaciulaMihai AlexandruIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela70
22.ChifuAndrei-RaresBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Lazar Lucian383
23.ChilianuVladutBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian153
24.CiobanuAlexiaIasiIasiColegiul NationalFarcas Marius317
25.CondoracheTudorBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Lazar Lucian252
26.ConstantinescuMirunaBucurestiBucurestiComplexul Educational "Lauder Reut"Alexandrescu Andrei306
27.CostacheMihaiIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela285
28.CosteaAndra-MariaAradAradLiceul National de InformaticaSchnakovszky Catalina44
29.Cretu Sebastian IlieRomanNeamtScoala Gimnaziala Nr.5Ostafe Aurora320
30.CroitoruAndreiLugojTimisScoala "Eftimie Murgu"Draghescu Marin148
31.DabijaBianca-ElenaBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian0
32.DalcuDenisa ElenaBacau BacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian204
33.DeaconescuMario AntonioDrobeta Turnu SeverinMehedintiLiceul Pedagogic "Stefan Odobleja"Bondoc Gabriela Roxana182
34.DimulescuVlad-MihaiBucurestiBucurestiColegiul National "Grigore Moisil"Preda Traian66
35.DinuMateiIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela230
36.DinuMihaiSlatinaoltColegiul National "Ion Minulescu"Nasui Simona305
37.DumitrescuStefan-IonelBrasovBrasovC.N. "Dr.I.Mesota"Frincu Dorin-Stelian514
38.EneAlexia-MariaGaestiDambovitaScoala Gimnaziala "Serban Cioculescu"Turcu Adrian400
39.Frunzar Dora ElaSatu MareSatu MareScoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Satu MareCiordas Claudiu319
40.GheorgheAntonia CatalinaOtopeniIlfovLiceul Teoretic "Ioan Petrus" OtopeniAvramut Cristina318
41.GheorgheSoniaBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala 172 "Sfantul Andrei"lubinschy Ramona155
42.GilceavaLeiaBucurestiBucurestiComplexul Educational "Lauder Reut"Alexandrescu Andrei304
43.GiurcanuTheodorIasiiasiColegiul "Costache Negruzzi"Zanoschi Adrian309
44.GloambesAlexandruComanestiBacauScoala Gimnaziala "Liviu Rebreanu"Gloambes Mihai-Lucian306
45.GrecMara DianaAradAradLiceul National de InformaticaSchnakovszky Catalina49
46.HoisanMihneaBrasovBrasovColegiul National "Andrei Saguna"Canu Marinela86
47.HumaAlexandra DemetraIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela80
48.IatcoAlexandraIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela80
49.IlieMariaBucurestiBucurestiColegiul National "Spiru Haret"Popescu Iolanda45
50.IoneteMalina-ClaudiaMotruGorjColegiul National "George Cosbuc"Drula Valeriu315
51.IonitaAndrei AlexandruIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela461
52.IordacheStefania-MihaelaSuceavaSuceavaScoala Gimnaziala nr. 3Marchitan Claudia-Georgeta100
53.IpateElisaBucurestiSector 1Liceul International de Informatica BucurestiNicolae Elena240
54.Ivan BiancaAlexandriaTeleormanScoala Gimnaziala "Mihai Viteazul"Ionescu Aurel287
55.Ivan OctavianTargovisteDambovitaColegiul National "Ienachita Vacarescu"Catana Daniela127
56.JeczaIreneBrasovBrasovC.N. Andrei SagunaCanu Marinela198
57.KehaiyanMariaBucurestiBucurestiComplexul Educational "Lauder Reut"Alexandrescu Andrei224
58.Kollar MunteanuThomasBrasovBrasovColegiul National "Andrei Saguna"Canu Marinela360
59.LaslauAntonio LucaSuceavaSuceavaColegiul National "Stefan cel Mare"Crisantha Alexa Raluca40
60.LazarVlad AndreiBrasovBrasovColegiul "Dr. Ioan Mesota"Frincu Dorin-Stelian40
61.LunguRoxanaAlexandriaTeleormanScoala Gimnaziala "Mihai Viteazul"Ionescu Aurel295
62.MafteiAlbertBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian293
63.MalliotisAna ChrystallaBucurestiBucurestiColegiul National "Spiru Haret"Popescu Iolanda104
64.ManasiaNicolas AndreiTargu JiuGorjColegiul National "Tudor Vladimirescu" Bunget Mihai374
65.ManeaIulia-StefaniaBrasovBrasovC.N.I. "Grigore Moisil"Oltean Mariana616
66.MaresAndreiBucurestiBucurestiColegiul National "Spiru Haret"Popescu Iolanda75
67.MarsoleaRaduCraiovaDoljPalatul Copiilor CraiovaIovan Valeriu299
68.MarzanLuca CristianBrasovBrasovScoala Gimnaziala 2 "Diaconu Coresi"Chirila Geanina48
69.MateiIulia MariaCampulung-MuscelArgesScoala Gimnaziala "Sfantul Iacob"Prunoiu Maria Alexandra50
70.MaziluMatei-NicolaeBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala "Constantin Brancusi"Georgescu Bogdan0
71.MilitaruMihaiPitestiArgesScoala Gimnaziala "Matei Basarab"gagiu Danut107
72.MireaStefan CristianBucurestiBucurestiColegiul National "Grigore Moisil"Preda Traian456
73.MitocaruIanIasiIasiColegiul NationalZanoschi Gabriela80
74.MoraruRobert MihaiGaestiDambovitaScoala Gimnaziala "Serban Cioculescu"Turcu Adrian314
75.NeacsuAlexia MirunaBucurestiBucurestiC.N. Gheorghe LazarCiobanescu Cristian91
76.NechitaAngelina-StefaniaBrasovBrasovScoala Gimnaziala 2 "Diaconu Coresi"Chirila Geanina30
77.NeguritaTudor-AlexandruBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian232
78.NicaAndrei AlexandruRomanNeamtColegiul National "Roman Voda"Suman Daniela382
79.NituLucaBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian148
80.OlimidRobert AndreiCraiovaDoljColegiul National "Carol I"Talau Nicolaie68
81.OusorBrianaBucurestiBucurestiLiceul International de Informatica BucurestiBuse Gabriela240
82.Padurariu AnaMariaDorohoiBotosaniScoala Gimnaziala Nr.8 "Mihail Kogalniceanu" DorohVlaescu Valerian316
83.PaisanuPaulFiliasiDoljScoala GimnazialaGherghe Mihai155
84.PaladeRaresBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"130
85.ParaipanKarinaBrasovBrasovScoala Gimnaziala 2 "Diaconu Coresi"Ciocirlan Ioana215
86.ParaschivescuDenisa BiancaBrasovBrasovScoala Gimnaziala 2 "Diaconu Coresi"Ciocirlan Ioana153
87.PasaricaAlesia-ElenaIasiiasiColegiul NationalZanoschi Gabriela80
88.Pascariu DariaBozoviciCaras-SeverinLiceu Teoretic "Eftimie Murgu"Pascariu George117
89.Paun AlexBucurestiBucurestiC.N. Grigore MoisilPreda Traian458
90.PicuAlexandraBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala nr.81Ichim Cristina128
91.PintilieSmarandaBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Lazar Lucian153
92.PlatonCristianBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Lazar Lucian310
93.PlatonStefanBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Lazar Lucian308
94.PloscarAlexSatu MareSatu MareScoala Gimnaziala "Grigore Moisil"Ciordas Claudiu313
95.Popa Luca TeodorSlatinaOltColegiul National "Ion Minulescu"Nasui Simona398
96.PopescuTudor DanBucurestiBucurestiLiceul International de Informatica BucurestiNicolae Elena320
97.PupezaCiprian AndreiTelciuBistrita-NasaudLiceul TehnologicScuturici Silviu316
98.RaducuSofiaBucurestiBucurestiS.G.97Moldovan Laurentiu167
99.RemesIrina RoxanaAradAradLiceul National de InformaticaMoraru Daciana142
100.SicoeSebastianTargovisteDambovitaColegiul National "Ienachita Vacarescu"223
101.SidaFlavius OvidiuAradAradLiceul National de InformaticaSchnakovszky Catalina123
102.SofianMihnea-CiprianBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian307
103.SovaPetru-MateiBacauBacauColegiul National "Gheorghe Vranceanu"Lazar Lucian307
104.StancuAlexia-ElenaPitestiArgesS.G.14 "Alexandru Davila"Anton Emanuela158
105.StanoiuIoanaBucurestiBucurestiC.N. Grigore MoisilTraian Preda555
106.StoleriuRadu IonutIasiIasiScoala "Carol I"Budeanu Catalin636
107.TiuGabriel-AlexandruBrasovBrasovScoala Gimnaziala 2 "Diaconu Coresi"Ciocirlan Ioana128
108.TudoracheDevis EmanuelPucioasaDambovitaColegiul National "Nicolae Titulescu"Voicu Victoria70
109.Turcu-StiolicaAlexandruCraiovaDoljScoala "Gheorghe Titeica"Preda Felician307
110.UlariuVictorMotruGorjColegiul National "George Cosbuc"Drula Valeriu280
111.UngureanuAlexandra-GabrielaRotundaoltScoala GimnazialaBoldeanu Gheorghita61
112.UngureanuLorinCraiovaDoljColegiul National "Carol I" CraiovaTalau Nicolaie472
113.VasileRuxandra-AndreeaBucurestiBucurestiColegiul National "Spiru Haret"Popescu Iolanda111
114.VilcuSergiu RaduTargu JiuGorjColegiul National "Tudor Vladimirescu"Bunget Mihai327
115.VoicuRaduBucurestiBucurestiColegiul National "Spiru Haret"Popescu Iolanda56
116.VoineaAdaBucurestiBucurestiColegiul National "Grigore Moisil"Preda Traian76
 

Noutati

   
Probleme liceu 06/08/2018 - 23:35
Probleme gimnaziu 06/08/2018 - 23:35
Probleme primar 06/08/2018 - 23:34
Probleme propuse 06/08/2018 - 23:33
Articol 06/08/2018 - 23:32
Cuprins 06/08/2018 - 23:32
Supliment GM mai/2018 06/08/2018 - 23:31
Probleme liceu 05/10/2018 - 22:52
Probleme gimnaziu 05/10/2018 - 22:52
Probleme primar 05/10/2018 - 22:51