GAZETA MATEMATICA SERIA B

Concursul Gazeta Matematica si Viitoriolimpici.ro

Punctaj partial (la data 12.03.2017) pentru clasa a-V-a.

Urmeaza sa fie introdus in punctajul total de catre partenerii nostri.

Clasa


Nr.NumePrenumeLocalitateaJudetScoalaProfesorPunctaj
1.AdochiteAlberto DamianDorohoi BotosaniScoala Gimnaziala 8 "Mihail Kogalniceanu"Vlaescu Valerian93
2.AndreescuMaria-AlexandraCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician63
3.AndreiKarinaBucurestiBucurestiC.N."Spiru Haret"Militaru Cristina-Maria240
4.AndronacheMara RuxandraBucurestiBucurestiS.G. 174 "Constantin Brancusi"Georgescu Ion239
5.AnghelDavid AndreiBucurestiBucurestiS.G.56Radu Dana240
6.AnghelRares GabrielPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina130
7.AnisoiuDavid IonutPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina0
8.AntonieAndrei CristianCraiovaDoljPalatul Copiilor CraiovaIovan Valeriu148
9.ApetroaieSanzianaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina80
10.ApostolIlinca IoanaDorohoi BotosaniS.G. 8Vlaescu Valerian58
11.AriciuMaria EmiliaBucurestiBucurestiLiceul International de InformaticaIvanovici Lioara156
12.BaboiuAlexandraBrasovBrasovC.N. Andrei SagunaCanu Marinela70
13.BabucConstantinChisinauRep. MoldovaLic. Teoretic "George Meniuc"Serbanescu Liudmila0
14.BanuAndrei-ConstantinPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina60
15.BanuCristian-AlexandruPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina50
16.BarbuIon OvidiuBucurestiBucurestiComplexul Educational "Lauder Reut"120
17.BarbulescuRobert CristianBucurestiBucurestiS.G. 174 "Constantin Brancusi"Georgescu Ion155
18.BazavanAndreiPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina80
19.Bita AnastasiaBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala nr. 197Anca Sorin232
20.BleocaPaulOcna MuresAlbaScoala Gimnaziala "Lucian Blaga"Bleoca Ioana Elena198
21.BondocOlivia TeodoraCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician48
22.BotezMaria EmiliaIasiIasiAsociatia "Paradisul Copiilor"Ceuca Razvan Dumitru67
23.BranzaMiruna-GeorgianaBrasovBrasovC.N. "Dr. Ioan Mesota"Barsan Aurel0
24.BriaMaraSatu-MareSatu-MareS.G."Lucian Blaga"Rebic Camelia154
25.BrudariuAlexandruPascaniIasiC.N."Mihail Sadoveanu"Craciun Daniel-Mihai141
26.BrujbanAndreiPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina67
27.BurcaGeorgeSlatina OltS.G. Eugen Ionescu"Popa Ludmila0
28.BustanTudor GabrielBrasovBrasovC.N. "Andrei Saguna"Canu Marinela90
29.CarariVictor LucianBrasovBrasovS.G.25Paun Doina56
30.ChircuMihai EduardAlexandriaTeleormanS.G. "Stefan cel Mare"Mihai Ioana0
31.ChiributaRobert AdrainGhimbavBrasovS.G.Radu Mariana48
32.CocheciAlecsia MihaelaCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician64
33.CotoiRobertaCraiovaDoljPalatul Copiilor CraiovaIovan Valeriu160
34.CraciunescuMatei ConstantinCraiovaDoljC.N."Fratii Buzesti"Ionescu Maria152
35.CristofanTheodora MariaBucurestiBucurestiL.T. "Ion Barbu"Plaiasu Mihaela36
36.CristoloveanuMaraBrasovBrasovS.G. 2 "Diaconu Coresi"Ciocirlan Ioana131
37.CucuRebecaDorohoi BotosaniScoala Gimnaziala 8 "Mihail Kogalniceanu"Vlaescu Valerian134
38.CureaAlexandraBrasovBrasovC.N. "Dr. Ioan Mesota"Barsan Aurel160
39.DabuEmilia MariaCraiovaDoljC.N."Fratii Buzesti"Iancu Daniela160
40.DamocAnalisa MariaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina134
41.DanciuAna CezaraBucurestiBucurestiC.N. "Tudor Vianu"Chites Costel235
42.DanilaVictorBrasovBrasovS.G.11 "St.O.Iosif"Ghise Lucica89
43.DeaconuMiruna-MariaPitestiArgesScoala Gimnaziala nr.11Haiducu Marian160
44.DediuMaria AndreeaBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela139
45.Deonise DavidPitestiArgesScoala Gimnaziala nr.19Costea Catalina148
46.DicuDaria GabrielaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina74
47.DoneCristan MariusBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela144
48.DraghiciAdriana MariaCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician52
49.Dragomir SerboiuDariusBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala nr. 150-233
50.DuchinEliza MihaelaBrasovBrasovL. "Andrei Muresanu"Zanfir Anca58
51.DumitracheAnda DenisaPloiestiPrahovaS.G. "Sf. Vasile"Pana Tatiana112
52.DumitrescuAmaliaBucurestiBucurestiL.T. "Ion Barbu"Plaiasu Mihaela50
53.DumitrescuPetru LucianSlatina OltC.N. "Ion Minulescu"Nasui Simona140
54.Dumitru AndreeaGhimbavBrasovS.G.Radu Mariana116
55.DumitruLauraIasiIasiAsociatia "Paradisul Copiilor"Ceuca Razvan Dumitru33
56.DumitruRaresCraiovaDoljScoala Gimnaziala 21 "G. Titeica"Preda Felician78
57.EnachescuAlexandra MariaIasiIasiColegiul NationalCulac Tamara148
58.FalamasArmandBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala nr.45 Titu MaiorescuDaniliuc Mariana154
59.FilipDamianRamnicu ValceaValceaC.N. "Mircea ceal Batran"Aron Roxana221
60.FloreaAndrei FlorinPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina0
61.FloreaEmiliaBacauBacauC.N. "Gheorghe Vranceanu"Merticaru Cristian157
62.GalatanuOctavianPitestiArgesScoala Gimnaziala 11Valceanu Paul151
63.GaralbatinRares Stefan BrasovBrasovC.N.I. "Grigore Moisil"Oltean Mariana145
64.GeorgescuAndrei MihaiPloiestiPrahovaC.N. "I.L. CaragialeNita Cristian, Georgescu Felicia158
65.GheorgheAntoniaPitestiArgesC.N. "Zinca Golescu"Valceanu Paul150
66.GheorgheDragosDrobeta-Turnu SeverinMehedintiC.N. "Traian"Paponiu Dana155
67.Gheorghiescu TeonaDorohoi BotosaniScoala Gimnaziala 8 "Mihail Kogalniceanu"Vlaescu Valerian76
68.GhiorgheRazvanBucurestiBucurestiL.T. "Ion Barbu"Plaiasu Mihaela40
69.GrecuCristianaBrasovBrasovS.G.11 "St.O.Iosif"Ghise Lucica10
70.GridanAntoniaOrastieHunedoaraC.N. Aurel VlaicuTodoran Daniel Nicolae146
71.GrigoreDenisaGhimbavBrasovS.G.Radu Mariana20
72.HuraMaria SiminaDorohoi BotosaniS.G. 8Vlaescu Valerian51
73.IancuBrianna CristianaCraiovaDoljS.G.22 "M. Eliade"Trincu Lavinia160
74.IlieIoana CristianaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina71
75.IlieMaiderPitestiArgesScoala Gimnaziala 19Costea Catalina150
76.Iliescu David Drobeta-Turnu SeverinMehedintiC.N. "Gheorghe Titeica"Nedeianu Dan152
77.IoanMihaiPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina110
78.IoanSorin MariusBraila BrailaC.N. Nicolae balcescuDimov Adela76
79.Ionita Diana AndreeaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina148
80.Ionita RaresBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela150
81.IotuIoana MaraAlexandriaTeleormanS.G. "Stefan cel Mare"Mihai Ioana0
82.IvanEduardBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela137
83.IvanescuAnna-SilviaBrasovBrasovS.G.2Ciocirlan Ioana124
84.JulaMihaiPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina0
85.KimSun-HeeCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician53
86.ManoleIoana MariaConstantaConstantaScoala "Spectrum"Carnaru Mioara166
87.Margarit AndreiBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela140
88.MargineanSarraBucurestiBucurestiS.G.96Cicu Ion238
89.MateaMihnea-AndreiPitestiArgesS.G.5 "Nicolae Iorga"157
90.Maxim Miruna BiancaBucurestiBucurestiLic. Ec. "Costin C. Kiritescu"Barbu Gina116
91.MihaiDhalia-AntoniaBrasovBrasovCentrul Judetean de ExcelentaFratiloiu Claudiu42
92.MiholcaAna MariaBaia MareMaramuresScoala Gimnaziala "Lucian Blaga"Dragos Maria76
93.MihutMaria-EmiliaC.N."Emil Racovita"IasiIasiBudeanu Catalin160
94.MileaDenisa MariaCugirAlbaS.G.3Milea Mariana80
95.MineaDianaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina51
96.MohanuMinakoBucurestiBucurestiC.N.I."Tudor Vianu"Mangra Cristian158
97.MosnegutuRaresDorohoi BotosaniScoala Gimnaziala 8 "Mihail Kogalniceanu"Vlaescu Valerian107
98.MuraretuSara-ElenaCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician135
99.NaeguAndreiPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina67
100.NastaseAlesia RalucaBucurestiBucurestiL.T. "Ion Barbu"Plaiasu Mihaela70
101.NeculaLoisCampulungArgesC.N. "Dinicu Golescu"Heroiu Bogdan80
102.NedelcuNicoleBrasovBrasovS.G.11 "St.O.Iosif"Ghise Lucica27
103.Nedelea AlexandraDevaHunedoaraC.N. "Decebal"Lint Dorin123
104.NicolaieRaresPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina68
105.NicorescuTudor GabrielBucurestiBucurestiComplexul Educational "Lauder Reut"Alexandrescu Andrei158
106.OanceaMirunaBrasovBrasovS.G.25Paun Doina0
107.PaduretDianaBrasovBrasovS.G. 2 "Diaconu Coresi"Ciocirlan Ioana117
108.PanaitDaria-AndreeaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina139
109.PantiAndreeaBrasovBrasovS.G.25Paun Doina0
110.PatruMihai CosminCraiovaDoljC.N. Carol IPopescu Luminita108
111.PaunMihai TudorBrasovBrasovS.G.6 "Iacob Muresianu"Holban Ionela103
112.PirvulescuGabriela MadalinaCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician78
113.Popescu Bianca MariaBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala nr.150156
114.Popescu MariaDrobeta-Turnu SeverinMehedintiC.N. "Traian"Paponiu Dana156
115.Popescu StefanDrobeta-Turnu SeverinMehedintiC.N. "Traian"Paponiu Dana148
116.RacuCosminDorohoi BotosaniS.G. 8Vlaescu Valerian0
117.RaduleaVlad StefanBrasovBrasovS.G.25Paun Doina0
118.RadulescuSebastianDrobeta-Turnu SeverinMehedintiC.N. "Traian"Paponiu Dana156
119.RicuMirceaBucurestiBucurestiL.T. "Ion Barbu"Plaiasu Mihaela38
120.RomaniucAlbert IulianRoman NeamtC.N."Roman Voda"Constantin Gabriel237
121.RusuFelician GabrielGhimbavBrasovS.G.Radu Mariana163
122.RusuMatei AlexandruBucurestiBucurestiS.G.97Zamfirescu Mihai130
123.SaileanuRazvan GeorgeTirgovisteDambovitaC.N. Ienachita VacarescuCatana Alin158
124.Scarlat Iulia BucurestiBucurestiLiceul International de Informatica-154
125.SimianRalucaBrasovBrasovS.G.11 "St.O.Iosif"Ghise Lucica90
126.SpatareluAndreiBrasovBrasovS.G.25Paun Doina0
127.SpataruMihai-AlexandruBucurestiBucurestiL.T. "Ion Barbu"Plaiasu Mihaela60
128.SpataruVladBucurestiBucurestiComplexul Educational "Lauder Reut"Alexandrescu Andrei156
129.StanMaria DenisaBrasovBrasovS.G.6 "Iacob Muresianu"119
130.StanciuAndreeaBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela143
131.StoicaElena AntoniaBrasovBrasovC.N. "Andrei Saguna"Canu Marinela160
132.StoienescuTeodora SaraBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela140
133.SurubariuRazvanBrasovBrasovS.G.2Ciocirlan Ioana65
134.TanaseCalinBucurestiBucurestiS.G. 174 "Constantin Brancusi"Georgescu Bogdan117
135.TarachiuIonut MihaiBraila BrailaScoala Gimnaziala "Fanus Neagu"Tilinca Daniela138
136.TcaciucVictor GabrielIasiIasiScoala "B.P.Hasdeu"Nechifor Doina77
137.TebanSergiuCugirAlbaS.G.3Mitea Mariana40
138.TenoviciStefan LucianCraiovaDoljPalatul Copiilor CraiovaIovan Valeriu238
139.TeodorescuSaraDrobeta-Turnu SeverinMehedintiC.N. "Traian"Paponiu Dana156
140.TimoftiHoriaBucurestiBucurestiScoala EuropeanaNavrescu Olguta20
141.TodoranAlexandru RaulOrastieHunedoaraC.N. Aurel VlaicuTodoran Daniel Nicolae158
142.TomaAlexiaBrasovBrasovS.G. 2 "Diaconu Coresi"Ciocirlan Ioana130
143.TomaEliza MariaBucurestiBucurestiLiceul International de InformaticaIvanovici Lioara147
144.Torac-TomaEdwardPloiestiPrahovaC.N. Mihai ViteazulStegaroiu Malina127
145.Tosa Oana MirunaSlatina OltC.N. "Ion Minulescu"Nasui Simona238
146.TrutaAnaCraiovaDoljS.G.21 "Gh. Titeica"Preda Felician62
147.Tudose MateiBucurestiBucurestiScoala "I.G. Duca"Tudose Silviu69
148.TureaDenisa MihaelaPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina92
149.TurtureaDelia MonicaDrobeta-Turnu SeverinMehedintiC.N. "Traian"Paponiu Dana147
150.UdrelRobertSlatina OltS.G. Eugen Ionescu"Popa Ludmila0
151.UjfahuDominickSatu-MareSatu-MareS.G."Lucian Blaga"Rebic Camelia154
152.UricaruMirunaBrasovBrasovS.G.25Paun Doina0
153.VarsaVlad GabrielSlatina OltS.G. "Eugen Ionescu"Popa Ludmila0
154.Vasile SoituDariusPloiestiPrahovaC.N. "Mihai Viteazul"Stegaroiu Malina0
155.VladRaresBrasovBrasovS.G.11 "St.O.Iosif"Ghise Lucica40
156.VoichitaTheaSlatina OltS.G. Eugen Ionescu"Popa Ludmila0
157.VoinescuVictor NicholasBrasovBrasovC.N. "Dr. Ioan Mesota"Barsan Aurel0
158.ZobAlexandruBucurestiBucurestiS.G.49Nicula Augustina-Maria225
 

Noutati

   
Probleme propuse 02/27/2017 - 00:27
Articol 02/27/2017 - 00:26
Cuprins 02/27/2017 - 00:26
Probleme liceu 02/27/2017 - 00:23
Probleme gimnaziu 02/27/2017 - 00:23
Probleme primar 02/27/2017 - 00:22
Probleme propuse 02/02/2017 - 13:47
Articol 02/02/2017 - 13:47
Cuprins 02/02/2017 - 13:46