GAZETA MATEMATICA SERIA B

Rezultate baraj olimpiada nationala de matematica - 2012

 

Rezultate baraj seniori

Tip

Nr.NumeClasaScoalaLocalitateaJudetPunctajRezultat
1.CERRAHOGLU OMER 11COLEGIUL NATIONAL "GH. SINCAI" Baia MareMaramures55.35
2.TRAN BACH HAI 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti37.00
3.BUMBACEA RADU 12COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BucurestiBucuresti36.00
4.IVANOVICI STEFAN 12LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti34.18
5.DRAGOI OCTAV 12LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti33.91
6.SPATARU STEFAN 9LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti32.29
7.TOMA FLORINA 11COLEGIUL NATIONAL IasiIasi31.78
8.PRIPOAE SILVIA ELENA 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti31.43
9.NICOLAESCU HORIA PETRU 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti31.00
10.MAXIM BOGDAN 12COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BotosaniBotosani28.09
11.BOCANU MARIUS 9LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti28.00
12.DANAILA DAN 12COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GalatiGalati27.64
13.MAGALIE ANDREEA 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti27.29
14.BARBU MIHAI 11LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti27.13
15.PASNICU MIHAI 11LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti27.13
16.TAMAS IOANA 12LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti27.00
17.DIACONU SIMONA 9LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti25.86
18.MUSCA PAUL GABRIEL 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti25.50
19.MILU ALEXANDRU-ANDREI 12COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BucurestiBucuresti24.36
20.GHEORGHE L. DAN ANDREI 11COLEGIUL NATIONAL LICEAL "ZINCA GOLESCU" PitestiArges24.00
21.BUD VIOREL ANDREI 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti23.57
22.BOLBOCEANU MADALINA 12LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti22.82
23.MIRON FLAVIU 11COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA Cluj-NapocaCluj22.13
24.GRAMATOVICI STEFAN-COSMIN 10COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BucurestiBucuresti22.07
25.FRASINEANU VLAD ANDREI 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti21.14
26.BELDEAN ANA CALINA 11COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SebesAlba21.13
27.STACHIE COSMIN 12COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BrasovBrasov20.64
28.CIOROIU M. GEORGE 11COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BrailaBraila20.52
29.BALMUS MAXIMILIAN 11LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti20.26
30.IONESCU STEFANIA 11LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti20.26
31.SPOITU MARIUS 11COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SlatinaOlt20.13
32.ARDELEAN DIANA 11LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti20.00
33.IOCSA VALERIU IONUT 10COLEGIUL NATIONAL "C.D. LOGA" TimisoaraTimis19.43
34.MINDRILA PETRE-CLAUDIU 11COLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN CARABELLA" TargovisteDambovita19.13
35.DIACONEASA CLARA ANDREEA 12COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SlatinaOlt19.00
36.BRATEI ALEXANDRU 11COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN" ConstantaConstanta18.39
37.BICSI M.B. LUCIAN 9COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SuceavaSuceava17.93
38.VEIGANG-RADULESCU P. VLAD PETRU 11COLEGIUL NATIONAL "I.L.CARAGIALE" PloiestiPrahova17.52
39.PIRVU VASILE 11COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FocsaniVrancea17.04
40.CHIRAC CRISTIAN 10COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GalatiGalati17.00
41.TIRC SORIN 12LICEUL "GRIGORE MOISIL" TimisoaraTimis16.82
42.CIUCA CRISTIAN 11COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GalatiGalati15.65
43.RETZLER RAINER 12LICEUL "GRIGORE MOISIL" TimisoaraTimis14.64
44.BACIU ADELA-IOANA 11COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BucurestiBucuresti14.61
45.ABU BAKER ABDALAH 10LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BucurestiBucuresti14.57
46.UDRESCU SILVIU 10COLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN CARABELLA" TargovisteDambovita14.43
47.MOCANU ALEXANDRU 10COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BacauBacau14.29
48.ILIE ANDREI 9COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PloiestiPrahova14.14
49.FOSZTO MONICA 11COLEGIUL NATIONAL IasiIasi14.04
50.CEUCA D. RAZVAN DUMITRU 12COLEGIUL NATIONAL IasiIasi13.64
51.STANCIOIU NICU RAZVAN 12COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CraiovaDolj13.64
52.LAL IOANA 11COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" SibiuSibiu13.61
53.SAMOILESCU ROBERT 10COLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN CARABELLA" TargovisteDambovita13.29
54.COSMA PAUL 12COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GalatiGalati12.64
55.NISTOR ADRIANA MIHAELA 12COLEGIUL NATIONAL "GH. TITEICA" Drobeta Turnu SeverinMehedinti12.64
56.SERBAN STEFANA 9GIMNAZIUL DE STAT "A. MAIOR" ReghinMures12.29
57.CIOBA CATALIN 10COLEGIUL NATIONAL "E.G. BIRTA" AradArad12.00
58.CATANA ADRIAN 9COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA-VACARESCU" TargovisteDambovita11.71
59.MUNTEANU PETRE VIRGIL 12COLEGIUL NATIONAL "GH. VRANCEANU" BacauBacau11.64
60.IORGULESCU TIBERIU IONUT 9COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN" ConstantaConstanta11.21
61.BILAL TARIK KAAN 9COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN" ConstantaConstanta11.00
62.FETOIU E.C. CATALIN EMIL 9COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA” HunedoaraHunedoara11.00
63.ZAMFIRATOS-KADROU EDUARD-AMIR 9COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BucurestiBucuresti10.71
64.CONSTANTINESCU VLAD RAUL 10COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" Sf.GheorgheCovasna10.00
65.JIANU DAVID 10COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PloiestiPrahova9.57
66.PAPP TAMAS 9COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" AradArad9.29
67.TRUTA MIHAI 9LICEUL TEORETIC "STEPHAN LUDWIG ROTH" MediasSibiu8.93
68.STANCIU IOAN 12COLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CraiovaDolj8.73
69.MIHALY VLAD 10COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" SighisoaraMures8.57
70.CONSTANTINESCU PETRU 11COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BucurestiBucuresti6.21
 

Noutati

   
Probleme liceu 12/15/2018 - 10:08
Probleme gimnaziu 12/15/2018 - 10:07
Probleme primar 12/15/2018 - 10:06
Probleme propuse 12/15/2018 - 10:04
Articol 12/15/2018 - 10:03
Probleme propuse 12/11/2018 - 15:37
Articol 12/11/2018 - 15:36
Probleme liceu 12/11/2018 - 15:35
Probleme gimnaziu 12/11/2018 - 15:34
Probleme primar 12/11/2018 - 15:34