GAZETA MATEMATICA SERIA B

Concursul Gazeta Matematica si Viitoriolimpici.ro

Punctaj partial la data 08.03.2019 pentru clasa a-V-a.

Urmeaza sa fie introdus in punctajul total de catre partenerii nostri.

Clasa


Nr.NumePrenumeLocalitateaJudetScoalaProfesorPunctaj
1.AnaGiureaPloiestiPrahovaColegiul National "Ion Luca Caragiale" PloiestiTaga Loredana76
2.Antonia GabrielaCostescuTargovisteDambovitaColegiul National "Ienachita Vacarescu" TargovisteErculescu Laura72
3.AramaRoxanaTargu OcnaBacauColegiul National C.NegriArama Danut79
4.ArteneMaria-AlexandraIasiIasiColegiul National "Emil Racovita" IasiBudeanu Catalin153
5.AvramescuRares AndreiCurtea de ArgesArgesScoala gimnaziala "Carol I"Codeci Daniel146
6.BadeaRobert MihaiBucurestiBucurestiScoala Gimnaziala Nr.98 Avram IancuBaluta Daniela59
7.BarbuIlincaCaracalOltScoala gimnaziala nr. 7 CaracalTolu Eugenia151
8.BedidicMihai IulianCurtea de ArgesArgesScoala gimnaziala "Carol I"Codeci Daniel144
9.BiancaFiraIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena75
10.BogdanCosmina-ElenaGaestiDambovitaScoala gimnaziala "Serban Cioculescu" GaestiTurcu Adrian147
11.BostanLucaIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena68
12.BursucLuca-StefanRomanNeamtColegiul National "Roman-Voda" RomanLeoreanu Anca160
13.CaldareaCiprian IulianNasaudBistrita - NasaudColegiul National "George Cosbuc" NasaudIovita Edith142
14.CarausanGheorghe NicolausDrobeta Turnu SeverinMehedintiScoala Alice VoinescuCoada Carmen30
15.CimpoeruDariaCaracalOltScoala gimnaziala "Nicolae Titulescu" CaracalTolu Eugenia70
16.CiobanicaAlexandruCorabiaOltScoala Gimnaziala Nr.3 Tomescu Nicolae57
17.CiolacuFlorianBucurestiBucurestiS.G.79235
18.ConstantinAlexia MariaSlatinaOltColegiul National "Ion Minulescu" SlatinaSimona Nasui160
19.ConstantinMaraDrobeta Turnu SeverinMehedintiColegiul National "Traian" Drobeta Turnu SeverinPaponiu Dana159
20.CoroliucSebastian-AndreiBotosaniBotosaniScoala gimnaziala nr. 10 BotosaniOnofras Gheorghe84
21.CostescuAntonia GabrielaTargovisteDambovitaColegiul National Ienachita VacarescuErculescu Laura77
22.CraitaAlexandru StefanTulceaTulceaScoala gimnaziala "Al. Ciucurencu" TulceaCostea Tanta73
23.Croitoru FlorinaConstantaConstantaScoala primara "Petre Ispirescu" ConstantaPitu Mirela140
24.DogaruDragosGaestiDambovitaScoala gimnaziala Serban CioculescuTurcu Adrian127
25.DomocosSabrina AndreeaBrasovBrasovScoala gimnaziala nr. 2 "Diaconu Coresi" BrasovChirila Geanina63
26.DragulescuAndrei SebastianConstantaConstantaColegiul National "Mircea cel Batran" ConstantaContanu Mihai147
27.DucaAdelinaPloiestiPrahovaColegiul National "Ion Luca Caragiale" PloiestiTaga Loredana75
28.DumitracheMaria DianaBucurestiBucurestiScoala gimnaziala nr. 97Moldovan Laurentiu160
29.DumitrescuTeodora IoanaBucurestiBucurestiS.G.79235
30.FiraBiancaIasiIasiColegiul NationalMihut Elena74
31.FloreaAlexandru FlorinBrasovBrasovScoala gimnaziala nr. 2 "Diaconu Coresi" BrasovChirila Geanina54
32.FranciscDiana-MihaelaBucurestiBucurestiScoala gimnaziala nr. 97Moldovan Laurentiu137
33.Gaspar-GaruStefanDrobeta Turnu SeverinMehedintiColegiul National "Traian" Drobeta Turnu SeverinPaponiu Mariana141
34.GeorgescuMihaiConstantaConstantaScoala primara "Petre Ispirescu" ConstantaPitu Mirela141
35.GeorgescuRazvan MihaiPitestiArgesScoala gimnaziala nr. 2 Ion Minulescu PitestiDinculescu Daniela133
36.GobejStefanCurtea de ArgesArgesScoala gimnaziala nr. 5 Curtea de ArgesNicolau Constantin138
37.Gobej A.StefanCurtea de ArgesArgesScoala gimnaziala nr. 5 "Armand Calinescu" Curtea Nicolau Constantin77
38.GogStefanCluj-NapocaClujLiceul Baptist "Emanuel" Cluj-NapocaIoan Muresan116
39.HaitaAndreiTimisoaraTimisColegiul National "C. Diaconovici Loga" TimisoaraPletea Andreea151
40.IgnatAndra-OtiliaSlatinaOltScoala gimnaziala nr. 7 "Vlaicu Voda" SlatinaOancea Catalina160
41.IlieMihnea StefanPloiestiPrahovaColegiul National "Ion Luca Caragiale" PloiestiTaga Loredana78
42.IonescuIris StefaniaPitestiArgesColegiul National "Zinca Golescu"Tanasie Florin141
43.IonescuIulia MariaBrasovBrasovColegiul National "Andrei Saguna" BrasovCanu Marinela145
44.IscruDaria MariaBucurestiBucurestiColegiul National "Spiru Haret"Serban Steliana146
45.IstrateAndreeaBucurestiBucurestiColegiul National de Informatica "Tudor Vianu"Azis Sena103
46.IurianBogdanCluj-NapocaClujLiceul Baptist "Emanuel" Cluj-NapocaIoan Muresan146
47.JipaBogdanIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena74
48.LaitinVictor NicolasTimisoaraTimisLiceul Pedagogic "Carmen Silva" TimisoaraJiroveanu Cristina147
49.MacahonIustin - IoanIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena148
50.MafteiTudorIasiIasiLiceul de Informatica Grigore MoisilMirsanu Gabriel80
51.Martinut FedericaRomanNeamtColegiul National "Roman-Voda" RomanLeoreanu Anca147
52.MasarDragosBucurestiBucurestiColegiul National de Informatica "Tudor Vianu"Azis Sena144
53.Matase IleaPhillip PaulSatu MareSatu MareColegiul National Mihai EminescuPop Ovidiu78
54.MateescuMatei BogdanSlatinaOltScoala gimnaziala nr. 7 "Vlaicu Voda" SlatinaSimona Nasui160
55.MaticiucAndreiBacauBacauScoala nr. 10Branoaea Gabriela Cristina29
56.Maxim-FloreaSara-MariaConstantaConstantaScoala gimnaziala nr. 37 ConstantaMaxim Bogdan102
57.MazareEmanuelPitestiArgesScoala gimnaziala nr. 11 Mihai Eminescu PitestiMarian Haiducu157
58.MelintioiGeorge-AlexandruBucurestiBucurestiC.N. Spiru Haret240
59.MicuSamuel DavidBucurestiBucurestiScoala gimnaziala nr. 49Costin Negrii21
60.MihaiMarkSatu MareSatu MareScoala Gimnaziala Grigore MoisilBraica Petru66
61.MiliaSara-MariaBrasovBrasovScoala gimnaziala nr. 2 "Diaconu Coresi" BrasovChirila Geanina0
62.MorjanMarga-MariaBucurestiBucurestiScoala gimnaziala nr. 97Moldovan Laurentiu120
63.MuresanDavidCluj-NapocaClujLiceul Baptist "Emanuel" Cluj-NapocaMuresan Ioan140
64.MuresanIonatanCluj-NapocaClujLiceul Baptist "Emanuel" Cluj-NapocaMuresan Ioan139
65.MuresanRuxandraBrasovBrasovColegiul National "Dr Ioan Mesota"Barsan Aurel - Iulian52
66.NastaseAnamaria StefaniaBucurestiBucurestiColegiul National Grigore MoisilTraian Preda74
67.NiculaAndreea ElenaRamnicu ValceaValceaScoala gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu ValceaSmarandoiu Stefan139
68.PaduretAlexandra MariaBrasovBrasovScoala gimnaziala nr. 2 "Diaconu Coresi" BrasovChirila Geanina138
69.ParusStefanOradeaBihorColegiul National "E. Gojdu" OradeaNicoara Florin133
70.PascaleAna MariaPiatra NeamtNeamtColegiul National "Petru Rares" Piatra NeamtCozma Ioan Irinel160
71.PislaruLuca EmilianBucurestiBucurestiColegiul National de Informatica Tudor VianuAzis Sena76
72.PogangeanuCezar AndreiBucurestiBucurestiScoala gimnaziala nr. 186 "Elena Vacarescu"111
73.PopaLidiaSlatinaOltColegiul National "Ion Minulescu" SlatinaSimona Nasui159
74.PopaMihaiPitestiArgesColegiul National "Zinca Golescu"Tanasie Florin129
75.RusGabriel IoanNasaudBistrita - NasaudScoala generala "Mihai Eminescu" NasaudSolovastru Vasile152
76.SavaDenis MateiPloiestiPrahovaColegiul National "Ion Luca Caragiale" PloiestiTaga Loredana135
77.SavuStefan CatalinPloiestiPrahovaColegiul National "Ion Luca Caragiale" PloiestiTaga Loredana150
78.SerbanRazvanPloiestiPrahovaColegiul National Alexandru Ioan CuzaScheau Romelia50
79.SmarandaMariaBucurestiBucurestiScoala gimnaziala nr. 172 "Sf. Andrei"Dointa Uta126
80.SofianAdelinaBucurestiBucurestiColegiul National "Grigore Moisil"Preda Traian155
81.StanMario StefanPitestiArgesScoala gimnaziala nr. 11 Mihai Eminescu PitestiMarian Haiducu146
82.StanciuVladimir-StefanIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena151
83.StoianMaria-AlexandraBucurestiBucurestiScoala gimnaziala nr. 174 "Constantin Brancusi"Georgescu Bogdan126
84.StoianMeda AlexandraBrasovBrasovColegiul National "Dr Ioan Mesota"Barsan Aurel150
85.StoicaAnastastia ElenaIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena92
86.StoleriuDavidMoinestiBacauScoala "Stefan Luchian" MoinestiUrzica Sorin149
87.SuciuLoredana TeodoraBistritaBistrita - NasaudColegiul National "Liviu Rebreanu" BistritaSas Monica77
88.TanaseDariaPloiestiPrahovaColegiul National "Ion Luca Caragiale" PloiestiTaga Loredana51
89.TircoleaMihai CodrinIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena71
90.TircoleaMihnea StefanIasiIasiColegiul "National" IasiMihut Elena66
91.TurleaEcaterinaCampulungArgesScoala gimnaziala "Oprea Iorgulescu" nr. 1 CampuluFatu Luminita137
92.ValeanuGeorgeta-GeaninaBrasovBrasovScoala gimnaziala nr. 2 "Diaconu Coresi" BrasovChirila Geanina136
93.ValeanuMariaResitaCaras - SeverinScoala gimnaziala nr. 9 ResitaAvramescu Irina64
94.VarticRihardBucurestiBucurestiLiceul Teoretic International de Informatica BucurPopescu Adela160
95.VirzobVladimir-StefanDrobeta Turnu SeverinMehedintiColegiul National "Traian" Drobeta Turnu SeverinPaponiu Dana151
96.VoineaAlexandru IuriePloiestiPrahovaColegiul National "Ion Luca Caragiale" PloiestiTaga Loredana124
 

Noutati

   
Probleme liceu 03/20/2019 - 14:59
Probleme gimnaziu 03/20/2019 - 14:58
Probleme primar 03/20/2019 - 14:57
Probleme propuse 03/20/2019 - 14:56
Articol 03/20/2019 - 14:55
Cuprins 03/20/2019 - 14:55
Supliment GM martie/2019 03/20/2019 - 14:53
Probleme liceu 03/05/2019 - 14:54
Probleme gimnaziu 03/05/2019 - 14:54
Probleme primar 03/05/2019 - 14:54