GAZETA MATEMATICA SERIA B

Concursul Gazeta Matematica si Viitoriolimpici.ro

Punctaj final pentru clasa a-V-a.

Urmeaza sa fie introdus in punctajul total de catre partenerii nostri.

Clasa


Nr.NumePrenumeLocalitateaJudetScoalaProfesorPunctaj
1.AmorariteiTudorSuceavaSuceavaColegiul Național "Ștefan cel Mare"Alexa Raluca Crisantha150
2.AnastasiuȘtefanPloieștiPrahovaColegiul Național "Ion Luca Caragiale"Țaga Loredana393
3.AndreescuPetruPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena365
4.AndronicDan MarioBrăilaBrăilaColegiul Național "Gheorghe Munteanu Murgoci"Stănică Nicolae68
5.AnghelescuDiana AndreeaBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă40
6.ApostolAncaConstanțaConstanțaȘcoala Gimnazială SpectrumCârnaru Mioara120
7.BaicuDavid ConstantinConstanțaConstanțaColegiul Național "Mircea cel Bătrân"Alina Dermengiu52
8.Băjenaru Briana - MariaBrăilaBrăilaColegiul Național "Gheorghe Munteanu Murgoci"Stănică Nicolae - Cătălin280
9.BalaurMatei LiviuBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă543
10.BalosBogdan AndreiPloieștiPrahovaColegiul Național "Ion Luca Caragiale"Țaga Loredana80
11.Bantu RalucaIasi Iasi Colegiul national Iasi Zanoschi Gabriela 140
12.Basica Louis AndreiDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Gheorghe Titeica"Draga Tătucu Mariana276
13.BemMariaBucureștiBucureștiȘcoala Gimnazială Nr. 174 "Constantin Brâncuși"Hăloiu Ioana152
14.Bereanu PetruBucureștiBucureștiColegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Monica Dumitrache80
15.BobeicăDavid - AlexandruPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena40
16.BratucuAndreeaBucureștiBucureștiȘcoala Gimnazială Nr. 117Adam Valentin Alin80
17.BrebenaruCarina ȘtefaniaBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică București-146
18.BurdanIsabellaLupeniHunedoaraȘcoala Gimnazială Nr. 1Temelescu Adrian518
19.BuzoiuAnnaConstanțaConstanțaColegiul Național "Mircea cel Bătrân"Alina Dermengiu97
20.CamarașMariaConstanțaConstanțaȘcoala Gimnazială Nr. 29Ștefan Gabriela54
21.CazacuVladBucureștiBucureștiȘcoala Gimnazială Nr. 81Ichim Cristina509
22.Cioclov SofiaBucureștiBucureștiȘcoala Gimnazială Nr. 56Știuler Emanual210
23.CiorabaiAsrinConstanțaConstanțaColegiul Național "Mircea cel Bătrân"Alina Dermengiu150
24.ConstantinescuTeodora-NataliaBucureștiBucureștiColegiul Național "Spiru Haret"Iolanda Popescu61
25.CosteaCristianConstanțaConstanțaȘcoala Gimnazială Spectrum Cârnaru Mioara557
26.CotoaraAmaliaSibiuSibiuȘcoala Gimnazială "Regina Maria"Moisă Ioana Florinela40
27.CristeaSarahTârgovișteDâmbovițaColegiul Național "Ienăchiță Văcărescu"Catană Daniela146
28.CroitoruMaria AlexandraBrailaBrailaColegiul Gheorge Munteanu MurgociNicolae-Catalin Stanica30
29.CucuRadu - AlexandruGăeștiDâmbovițaColegiul Național "Vladimir Streinu"Mâinea Marius111
30.Daianu Dorin SinaiaPrahova George Enescu Cristina Ghita 192
31.DeliuRareș MihaiPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena76
32.DinuAna MariaBucureștiBucureștiȘcoala Gimnazială Nr. 117Alin Valentin Adam80
33.Draga TătucuEmilian MihaiDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Gheorghe Titeica"Draga Tătucu Mariana549
34.DragoiOctavianPitestiArgesScoala Gimnaziala"Mihai Eminescu"Haiducu Marian212
35.DragusanuRareșBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă237
36.EnăștescuȘtefaniaTimișoaraTimișLiceul Teoretic "Nicolaus Lenau"Dana Marta391
37.FacaNataliaPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena451
38.FilipescuLuca-DamianPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena53
39.FilipescuRemus AntoniuPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena95
40.FlorescuAnastasiaTargovisteDambovitaColegiul National "Ienachita Vacarescu"40
41.GadeiDarius-MihailBucureștiBucureștiȘcoala "Anastasia Popescu"Constantina Marin361
42.GaneaAlexandruBucureștiBucureștiColegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Monica Dumitrache539
43.GhimpeSarah MariaDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"Gimoiu Iuliana208
44.GioarsaOvidiuSlatinaOltColegiul Național "Ion Minulescu"Năsui Mariana314
45.GoiceaSilviu - MateiPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena259
46.GorganMariaBucureștiBucureștiColegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Cristian Mangra559
47.IchimAlexandruPloieștiPrahovaȘcoala Gimnazială "Sfântul Vasile"Pana Lidia Tatiana80
48.IlaDominic-IoachimAradAradColegiul National "Moise Nicoara"Bodrogean Ovidiu238
49.IliescuMircea - IonuțIași IașiColegiul Național Iași -135
50.Ionescu MateiAlexandriaTeleormanȘcoala Gimnazială "Ștefan cel Mare"Ionescu Aurel474
51.Ionescu YannisPiteștiArgeșȘcoala Gimnazială "Mihai Eminescu"Haiducu Marian67
52.IosifCarmen MariaDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"-376
53.IutuRazvan StefanDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"160
54.LăpădatAlexandruTârgovișteDâmbovițaColegiul Național "Ienăchiță Văcărescu"Catană Daniela148
55.LățeaMilena MariaBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă322
56.Lazăr TheodorRomanNeamțColegiul Național "Roman - Vodă"Lecreana Anca366
57.LiaAndrada GabrielaBucureștiBucureștiColegiul Național "Spiru Haret"Iolanda Popescu68
58.LoghinescuVasile AlexandruPiteștiArgeșȘcoala Gimnazială "Mihai Eminescu"Haiducu Marian92
59.Maican-BarbuIustin-CristianBucureștiSector 3Liceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă153
60.MarinescuMihaiBucureștiBucureștiȘcoala Nr. 3 "Nicolae Titulescu"Cătălina Bărboiu119
61.MihaiAlexandruBucureștiBucureștiColegiul Național "Spiru Haret"Iolanda Popescu416
62.MincaAndrada ElenaPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena57
63.MincuMedeeaBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă138
64.MoisAna - Sarah BrașovBrașovȘcoala Gimnazială Nr. 5Meleșteu Diana249
65.MoldoveanuDaria MariaDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"Gimoiu Iuliana220
66.MunteanuFlorianIași IașiColegiul Național Iași Zanoschi Gabriela422
67.NeataMara Bucuresti Bucuresti Liceul Internațional de Informatică BucureștiBaltaniga Anca194
68.NeculaAlexandraGăeștiDâmbovițaColegiul Național "Vladimir Streinu"-0
69.Negrilă SaraBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă65
70.NistorMihai AndreiDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"Gimoiu Iuliana240
71.NituAlexandraTârgovișteDâmbovițaColegiul Național "Ienachita Vacarescu"Catană Daniela153
72.Novac IILuca SilviuBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă80
73.OpreaMiruna - ȘtefaniaTârgovișteDâmbovițaColegiul Național "Ienăchiță Văcărescu"Catană Daniela151
74.PădureanMircea DamianDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Gheorghe Titeica"Draga Tătucu Mariana493
75.PahoneAlexandru CristianGăeștiDâmbovițaColegiul Național "Vladimir Streinu"Marius Mîinea401
76.Paraschiv Andrei - GeorgeIași IașiAltă instituție-197
77.PelinAlexia Maria PloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Mălina Elena Stegăroiu515
78.PerianuCarina AlessiaSlatinaOltColegiul Național "Ion Minulescu"Năsui Simona558
79.PetcuMircea GabrielPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena67
80.Petre CristianPloieștiPrahovaColegiul Național "Ion Luca Caragiale"-274
81.PetreIonutPloieștiPrahovaColegiul Național "Ion Luca Caragiale"-346
82.PetrescuErika - NicolaDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"Gimoiu Iuliana375
83.PetrescuMălinaDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"-131
84.PetrescuSaraDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"-198
85.PopaIrinaBrașovBrașovȘcoala Gimnazială Nr. 5-518
86.PopescuDavid IulianPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena343
87.PopescuIustin-MihaiPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena70
88.PoppFilipBucureștiBucureștiColegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"-80
89.Priceputu - DanIrinaConstanțaConstanțaColegiul Național "Mircea cel Bătrân"Alina Dermengiu20
90.PurcarTudorSibiuSibiuColegiul Național "Gheorghe Lazăr"Mărgirean Steliana132
91.RadoMara KarinaConstanțaConstanțaColegiul Național "Mircea cel Bătrân"Alina Dermengiu64
92.RaduMario ȘtefanPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena113
93.RaduSabina GeorgianaPașcaniIașiColegiul Național "Mihail Sadoveanu"Crăciun Dorinel Mihai72
94.RaduicaAlexandru-CristianDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"Gimoiu Iuliana373
95.RaduicaOana-AlessiaDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"Gimoiu Iuliana373
96.RizeaAlexandru-GabrielConstanțaConstanțaȘcoala Gimnazială SpectrumCârnaru Mioara238
97.RotariuRobert - CristianPașcaniIașiColegiul Național "Mihail Sadoveanu"Crăciun Dorinel Mihai167
98.SălăgeanAndreiBrașovBrașovȘcoala Gimnazială Nr. 5Meleșteu Diana439
99.SăndulescuLizicaBrașovBrașovColegiul Național "Andrei Șaguna"Canu Marinela212
100.Sarmași - CernătoiuGeorgePloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena412
101.SîrbuTeodor IoanIași IașiColegiul Național Iași Popa Gabriel286
102.Snel Vlad Calarasi Calarasi Liceul Teoretic Mihai Eminescu Snel Mariana 320
103.StoicaMihnea TeodorBucureștiBucureștiLiceul Internațional de Informatică BucureștiAnca Băltărigă417
104.StroescuElisabetaPloieștiPrahovaColegiul Național "Ion Luca Caragiale"Țaga Loredana231
105.Sturek EricDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Traian"Gimoiu Iuliana457
106.TacheIrina IoanaPiteștiArgeșȘcoala Gimnazială Nr. 11 "Mihai Eminescu"Haiducu Marian325
107.TintȘtefan MaximilianBucureștiBucureștiColegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Cristian Mangra356
108.ToaderIuliaPloieștiPrahovaColegiul Național "Mihai Viteazul"Stegăroiu Mălina Elena528
109.Trușculescu Alexandru CristianDrobeta Turnu SeverinMehedințiColegiul Național "Gheorghe Titeica"Draga Tătucu Mariana265
110.TurcanuDavidBucuresti Bucuresti ICHBBăltărigă Anca 71
111.ValeanDavidBaia MareMaramureșColegiul Național "Gheorghe Sincai"Bojor Florin536
112.Vasile MonicaBucureștiBucureștiICHBAnca Băltărigă139
113.VergeleaCristian GabrielConstanțaConstanțaȘcoala Gimnazială SpectrumCârnaru Mioara542
114.Vlad Ioana Florentina Drobeta Turnu SeverinMehedinticolegiul National "Traian" Drobeta Turnu SeverinPit-Rada MARICA62
115.VladoiuIoanaBucureștiBucureștiColegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Cristian Mangra555
116.VoicuGlafir DarianLugojTimișȘcoala Gimnazială Nr. 5Voicu Alina319
117.VoicuVasile - IulianGăeștiDâmbovițaColegiul Național "Vladimir Streinu"Mâinea Marius63
118.ZetuCaterina-MariaBucureștiBucureștiColegiul Național "Spiru Haret"Iolanda Popescu144
 

Noutati

   
Probleme propuse 09/05/2021 - 11:10
Articol 09/05/2021 - 11:10
Cuprins 09/05/2021 - 11:09
Probleme liceu 06/29/2021 - 06:59
Probleme gimnaziu 06/29/2021 - 06:59
Probleme primar 06/29/2021 - 06:58
Probleme propuse 06/29/2021 - 06:58
Articol 06/29/2021 - 06:57
Cuprins 06/29/2021 - 06:56
Supliment GM mai/2021 06/29/2021 - 06:55